Vítejte na mém blogu!
Mocinky děkuju že si sem přišla!
Napiš prosím do bubliny TADY

Hlásněte mi prosím TU

Blog

NAROZENINY!!!

4. září 2010 v 0:00 | karuzka
Ahojky!
Jak se máte? Já se mám dobře, bohužel se nevracím, ale jenom sem píšu, protože blog má dva roky snad to příští rok oslavíme. Ale mám pro vás dobrou správu, uvažuju o tom, že se vrátim. Nebyl by tu sice článek každý del, ale...

lvíčata

Hlásky prosím!

23. června 2010 v 20:17 | Karuzka
Moc strašně moc vás prosím hlásněte mi TADY. Klíďo oplatím, jen mi napište kde! :-) Dnes nic jinýho nenapíšu, budu dělat blog do  soutěže u mého esbénka. Bude o kočkách, pokud by někdo chtěl tak si ho potom můžete vzít.

sloni laska

Prosím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

22. června 2010 v 20:53 | Karuzka
Ahojky!
Hlásněte mi posím TADY jsem tam jako Karuzka- morče. Moc strašně moc vás prosím.Diplomek vám udělám společný.
Vaše karuzka!

kralicek zvyka salat

Info

22. června 2010 v 20:28 | Karuzka
Ahojky!
Tak jsem zpátky z Francie, bylo to tam úžasné. Ale jsem ráda doma. Od pátku tu nebudu, budu na oslavě u kámošky. O prázdninách možná někdy napíšu.
A po prázdninách možná už nebudu psát na blog, protže to moc nestíham a taky budu mít příští rok budu mít dlouho školu. Moc mě to mrzí a je mi to rozně líto.

Evelína

Prosím hlásky!

12. června 2010 v 10:51 | Karuzka
Ahojky!
Hlásnete mi prosím TU. S diplomkama to bude jako minule a předminule atd. Je to SONB a jsem tam jako Karuzka.

Ps.Pozastavení pořád platí!

delfín2

Pozastavuju!

12. června 2010 v 10:48 | Karuzka
Ahojky!
Odjíždím se školou na týden do francie, vracím se v neděli. Byla bych moc ráda, kdyby mě má esbénka nesmazala, protože nebudu obíhat. Taky bych chtěla poprosit všechny majitele blogů na kterých jsem přihlášena di soutěže aby ji prodloužili.
Vaše karuzka!

šampáňo za zády

Obrovitánská prosba!

8. června 2010 v 21:29 | Karuzka
Ahojky§
Moc, strašně moc vás prosím, hlásněte mi TU. Byla bych vám moc vděčná, je to poslední kolo! Jsem tam jako Karuzka. Diplomky udělám jako myinule! :-)

Evelína

Špatná správa

8. června 2010 v 21:14 | Karuzka
Ahojky!
Moc mě mrzí, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale moc jsem nestíhala, to víte škola.
Špatná správa je taková, že v sobotu Evelínka umřela.  Nevím co mám dělat, byla pro mě vším. Měla jsem jí moc ráda a nevím co mám dělat, aby se tam z nbíčka podívala a řekla si, že jsem jí opravdu měla ráda!
Vaše Karuzka!

Evelínka

Další pomoc!

1. června 2010 v 15:09 | Karuzka
Ahojky!
Tak už vás zase prosím o pomoc, postoupila jsem. :-)  Diplomky vám udělám nejspíš večer. Tak mi prosím TADY hlásněte.
Zase vám udělám diplomky(musíte mi to ale napsat k tomuto článku nebo k anketě. Za se to bude jako minule, když postoupím tak dostanete samostatný, a když ne tak společný! Napište něco v tom smyslu, že jste mi hlásli a co byste chtěli na diplom.
Vaše Karuzka!

kotě

Obrovská prosba!

29. května 2010 v 22:05 | Karuzka
Ahojky!
Hodně moc strašně moc vás prosím, hlásněte mi TU. Jsem tam jako Karuzka, pokud se dostanu dál tak udělám samostatné diplomky a když se dál nedostanu, tak vám udělám společný diplomek! Napište to samozřejmě pod tento článek.

morčí

Problém

27. května 2010 v 20:42 | Karuzka
Ahojky!
Vůbec nevím proč, ale když jsem udělala článek s diplomkem od super-pejsanci. Tak se mi nezobrazuje, takže pokud si ho chcete prohlédnout, je fakt nádhernej, tak se musíte kouknout do diplomky pro mě a tam se zobrazuje. Pokud byste mi mohli nějak poradit, budu vám moc vděčná.

Evelína

Nový design!

25. května 2010 v 20:53 | Karuzka
Ahojky!
Od mého eSbénka Ladys jsem dostala na přání design, doufám, že se líbí. Mě se líbí hodně moc!
Je s morčátkama, jak jste si určitě všimli, je modrý a moc hezký.
Vaše Karuzka!

s morčátky

Nové sBénko

11. května 2010 v 21:32 | Karuzka
Ahojky!
Mám nové sbénko, teda jenom napůl, protože se přestěhovala. Moc se ti omlouvám, že jsem zapoměla na to, že ses přestěhovala. Takže tady máš diplomek:

Diplomek pro katu za spřátelko
A zde je diplomek od kati pro mě:

diplomek od Katy za spřátelko

Velká prosba!

8. května 2010 v 22:16 | Karuzka
Ahojky!
Moc strašně moc vás prosím hlásněte mi prosím TADY u mého eSbénka v KGS. Všem kdo mi ktomuto článku napíší, udělám samostatný diplomek, ale musíš mi napsat co na diplomek chceš.

Evelína

Vyhodnocení sB

6. května 2010 v 20:40 | Karuzka
Ahojky!
Bohužel musím  hodně eSbének smazat, moc mě to mrzí.

€vča
Jsi moc prima eSbénko, zapsala jsi se, takže tě nemažu.
Janka
Bohužel tě musím smazat, nezapsala ses a ani nepíšeš komenty. Je mi to moc líto. :-(
Lara
Zatím tě nemažu, protože máš pozastaveno, ale až se vrátíš. Tak se zapíšeš do dalšího zápisu.
CoWgirl
Zapsala ses, takže tě nemažu, ale piš více komenty.
@nn!k
Zapsala ses, takže tě nemažu, ale piš více komenty.
Kata
Bohužel si se nezapsala, takže tě musím smazat.
Terkolka
Zapsala jsi se, takže tě namažu. Ale piš prosím více komenty.
Andy
Bohužel jsi se nazapsala a ani moc nepíšeš komenty, takže tě musím smazat.
Terča
Bohužel jsi se nezapsala a ani moc nepíšeš komenty, takže tě musím smazat.

Komu jsem napsala aby mi více psal komenty, nemyslím to špatně. Třeba na můj blog chodíte, ale jak to mam poznat když mi nenapíšete koment??? Koho jsem smazala, tak mě to moc mrzí, ale můžete si za to sami.

koťátka2

Velká prosba!

27. dubna 2010 v 16:22 | Karuzka
Ahojky!
Moc strašně moc vás prosím hlásněte mi TADY. Budu vám za to moc vděčná, a když mi napíšete pod tenhle článek jaký to byl hlas, tak dostanete samostatný diplomek. Jo a ktomu komentu mi napište s čím byste chtěli diplomek.

whiskas

Zápis sBéček

25. dubna 2010 v 20:43 | Karuzka
Ahojky!
Protože se mi zapsali jenom čtyři sBéčka a proto jsem se rozhodla,že jim dám diplomek za nej sBéčka a těm ostatním dám lhůtu ještě do konce tohohle měsíce. Ty čtyři byli: Nelly <3, Andýsek a Nancynka ツ, €vča a (:...Springy...:)

whiskas

Zápis sBének

20. dubna 2010 v 9:01 | Karuzka
          Vím že jsem psala, že budu dělat zápis sBének častěji, ale nějak jsem na to zapoměla. Rozhodla jsem se že někdy v blízké době zhodnotím sBé podle toho jak píšou komenty. Protože sem možná chodíte, ale jak to mám poznat, když nic nenapíšete??? Takže všechna má sBénka, napište do komentů Zapisuji se, nebo něco takovýho. Čas máte do 25.4.

whiskas3

Blend do VGS

19. dubna 2010 v 19:29 | Karuzka
Ahojky!
Už před časem jsem se přihlásila do VGS, a před časem jsem udělala blend do této VGS. Dnes mě napadlo, že ho dám sem na blog. Tak tady je:

blend do VGS u Katy
Myslím že se mi povedl a doufám, že se líbí i vám.

Úkol do KGS

18. dubna 2010 v 10:48 | Karuzka
Ahojky!
Asi víte, že jsem přihlášená do VGS u mého eSbénka €vči, rozhodla jsem se že jsem dám kalendář, který jsme měli za úkol. Tak tady je:

kalendář - hlavní stránka


Nový design

11. dubna 2010 v 12:02 | Karuzka
Ahojky!
Vím že ten minulý design tu moc dlouho nebyl, ale udělala jsem novej design a hrozně se mi líbil. Tak jsem se rozhodla že ho sem dám. Tamten jsem dám ještě jednou, ale teď tu nechám tenhle ten. Doufám, že se vám líbí a byla bych moc ráda, kdyby jste mi napsali do komentů váš názor.
Vaše Karuzka

design-červený

Jsem zpět

7. dubna 2010 v 8:48 | Karuzka
Ahojky!
Jsem zpět, moc se omlouvám že jsem nic nepsala a neobíhala. Počítač mi totiž nemohl a nemůže najít nějakou síť. Takže mi nešel internet. Navíc jsme toho psali hodně ve škole, tudíš jsem neměla moc čas zkoumat proč to nejde. Dnes mě napadlo (abych vám řekla pravdu tak mě to napadlo už dřív, ale myslela jsem si, že to stejně nepůjde) že by to šlo přes kabel. A taky že šlo. Tak jsem alespoň udělala nový design. Dám ho sem buď teď nebo až po škole, odpadly nám totiž dvě hodiny a tak jdu do školy na desátou.
Vaše Karuzka!
kotě a květy

Nový design

19. března 2010 v 21:56 | Karuzka
Ahojky!
Protože vám pořád slibuju novej design a pořád nemám čas nebo svůj počítač. Tak sem se rozhodla že najdu nějakej design a dám ho sem do tý doby než nějakej udělám. Tenhle design s koníčkama jsem našla na collors.blog.cz. Do komentů napište jestli se vám líbí:

kun

Odjíždím

6. března 2010 v 6:25 | Karuzka
Ahojky!
Odjíždím na hory (máme totiž jarňáky), ale snad ještě stihnu oběhnout eSbénka. Nepozastavuji blog, ale aby jste mě nevymazali nebo nevyhodili z nějaký soutěže tak radši píšu. Protože nebudu obíhat, přednastavila jsem na každý den článek. Tak si to tu beze mě pěkně užijte. Na horách budu dva týdny, ale první týden bez rodičů a druhej s rodičema. Takže to tu zase budu. Rodiče přijedou v sobotu, tak snadněco napíšu už v sobotu.

Věci do VGS

5. března 2010 v 18:32 | Karuzka
Ahojky!
Jak asi víte,tak jsem se asi před měsícem přihlásila do BEST PHOTO DJ . Ale rozvrh a povídání, které jsem vytvořila mi nešli odeslat a tak jsem byla vyloučena. Dnes jsem se rozhodla, že je dám alespoň na blog, abych je nedělala zbytečně. Moc se mi líbí a byla bych ráda, kdyby jste mi napsali do komentů jestli se vám líbí! Chtěla jsem jí poslat jiný rozvrh, ale jak se mi pokazil ten počítač, tak se mi vymazal. Což mě naštvalo, protože byl hezký!

Nový design!

27. února 2010 v 7:33 | Karuzka
Ahojky!
Poprosila jsem Keksi, aby mi udělala design a tenhle mi udělala. Mě se moc líbí, napište prosím do komentů jestli se vám líbí. Keksi mi udělala i klikajdu, ta je taky moc hezká.
Nevíte někdo náhodou o nějakých stránkách kde bych si mohla stáhnout photo filtre. Já jsem ho hledala asi hodinu a buď to byl photo filtre studio a nebo mi nešel spustit. Tak kdyby jste o nějakym věděli tak písněte prosím do komentů!


Zachráněn...snad!

25. února 2010 v 20:26 | karuzka
Ahojky!
Dneska ráno jsem uvažovala nad tím, že pozastavím blog, když se mi pokazil ten počítač, Ale táta přišel kolem pátý domů s počítačem v ruce a řekl že je jako nový (=prázdný, vymazaný). Naštěstí jsem si asi před čtvrt rokem dala všechny obrázky na flešku. Blog proto pozastavovat nebudu a zase budu obíhet.
Naneštěstí nebyl ani internet a táta proto musel hledat heslo k našemu internetu. Proto píšu až teď.

Konec zápisu eSbé

24. února 2010 v 13:05 | karuzka
Ahojky! dnes jsem si uvědomily, že jsem asi před měsícem vyhlásila zápis eSbé a tak ho teď ukončuju. Asi ho budu dělat častěji, jelikož musim čtyři eSbénka vyhodit a to Marušku, Káju, Rychlé Packy a Majdu. Je mi to moc líto. Nejpozdějš příští týden udělám znovu zápis eSbének, protože jsem teď nabrala hodně novejch sBének.
Vaše Karuzka!
!KLIK! -chci vás naštvat xD

18. února 2010 v 20:50 | karuzka
Ahojky!
Našla jsem to na terkolčinym blogísku, tak prosím SEM klikni a nevypínej, no ono to ani nejde!!!
Vaše Karuzka!

PLS

16. února 2010 v 21:30 | karuzka
Ahojky!
Hrozně moc, strašně strašněěěěěěěěěeeee moc vás prosím hlásněte mi prosím TADY zítra ta soutěž končí, tak prosím rychle hlasujte!!!
Vaše karuzka!

Odjíždím

6. února 2010 v 21:16 | karuzka
Ahojky!
Zítra brzy ráno odjíždím na lyžák, ale nechtělo se mi pozastavovat blog. Přednastavila jsem pár článků, ale nebudu obíhat tak moc prosím mé eSbénky aby mě nemazali.

Zapis sBé

29. ledna 2010 v 17:02 | karuzka
Ahojky!
Všechny mé sBénka se zapíší, zjistila jsem totiž že mi sem půlka z nich vůbec nechodí! Máte týden na zapsání, stačí když napíšete zapisuji se!
Vaše Karuzka!

Přestávka!

26. ledna 2010 v 21:19 | karuzka
Ahojky!
Bohužel jsem vám v pátek nestihla nic napsat, odjížděli jsme totiž hned po škole pryč. Tento víkend tu bohužel nebudu už od pátku, protože máme pololetní prázdniny a my jedeme pryč! A v anketě hlasujte o SONM-nikdo se mi ještě nepřihlásil!!!
Vaše Karuzka!

Nový dessign!

21. ledna 2010 v 21:16 | karuzka
Ahojky!
Dneska jsem dala zpátky to záhlaví co tu bylo před Vánocemi! Doufám že jste rádi mě se moc líbí, jak víte, tak mam obě od €vči?!? V anketě můžete hlasovat které se vám líbí víc!
Vaše Karuzka!


Jsem zpět!

19. ledna 2010 v 20:31 | karuzka
Ahojky!
Už jsem zase zpátky! Bohužel jsme dnes psali další písemku, takže jsem včera nic nestihla napsat! Jo a napadlo mě, že bych znovu udělala Soutěž O Nej Mazlíčka. Tak my hlásněte do ankety kdo by se přihlásil, jestlí vás bude víc než pět tak začneme!
Vaše Karuzka!

Pozastavení!

10. ledna 2010 v 21:25 | karuzka
Ahojky!
Moc mě to mrzí, ale budu muset pozastavit asi tak na týden blog. Nenávidim pololetí pořád jenom samé písemky a furt dokola to samé...učení, učení a učení! Určitě toho taky máte taky až po krk... a to ten týden ještě nezačal, to to bude ještě horší až začne!!!
Opravdu mě to moc mrzí, vaše Karuzka!
Blog!

4. ledna 2010 v 21:01 | karuzka
Ahojky!
Už jsem doma, přijela jsem už včera, ale bohužel jsem neměla čas sem nic napsat. Doufám že mě nikdo nevymazal z sBének. Nemám moc času, mamka mě zahání do postele. Tak pa
Vaše karuzka!

Nový rok!

1. ledna 2010 v 13:00 | karuzka
Ahojky!
A je tu nový rok, doufám že jste si nedali předsevzetí, která se vám nepodaří splnit a že vaše dovolená dopadla tak jak měla!!! A také doufám že vás sem na tento blog bude chodit čím dál víc a že se vám tu nepřestane líbit!


Vaše Karuzka!

Minutka

26. prosince 2009 v 19:00 | karuzka
Ahojky!
Jsem tu jen na dva dny-bohužel!!! Moc se omlouvam že jsem sem o Vánocích nic nedala! Ale nestihla jsem to. Tak bych vám to chtěla vynahradit! Tady máte pár obrázků a přání k Vánocům!

Nový design!

20. prosince 2009 v 13:00 | karuzka
Ahojky!
Tak už je tu konečně nový design! Asi si vzpomínáte, že je od €vči, která se zapsala do SOND. Taky si asi vzpomínáte, že byla jediná!

Odjíždím!

19. prosince 2009 v 13:00 | karuzka
Ahojky!
Každou chvílí na mě rodiče zavolají, že musím jít. Odjíždíme totiž na hory a vrátíme se až v pátek večer. Články jsem nastavila, ale píšu to sem aby jste si nestěžovali, že vám nechodím na blog a nepíšu komenty!

Vaše karuzka!

Blog

15. prosince 2009 v 13:37 | karuzka
Ahojky!
Moc se omlouvam že jsem sem tak dlouho nic nedala, musela jsem se učit. Ale teď sem snad budu dávat články častěji, budu se snažit každý den, akorát od 20.12. nevim jak to pude, jelikož jedeme na hory. Pokusim se jich co nejvíc nastavit, ale možná na horách budu mít signál (je to malá předpravděpodobnost, bohužel!).

Vaše Karuzka!

Nový Vánoční design!!!

21. listopadu 2009 v 19:26 | karuzka

Jak jste si určitě všimli, je tu nový design. Mě se hrozně líbí, doufám že i vám. Doufám že mi pošlete do soutěže hezčí!!!

Nový design

4. listopadu 2009 v 20:35 | karuzka
Ahoj všichni!
Jak jste si určitě všichni všimli je nový design!
Doufám že se líbí. Poprosila jsem €vču aby my nějakej hezkej udělala
Do ankety pište hlasujte jestli se vám líbí nebo na.
Vaše karuzka!

Opravdu poslední šance!

13. října 2009 v 20:30 | karuzka
Ahoj lidi!
Máte poslední, opravdu poslední možnost.
Mám pořád jenom jeden komiks!!!Tak PIŠTE!!!


Prosba

13. června 2009 v 6:35 | karuzka
Moc moc moc moc vás prosím hglásněte mi tady, když byste chtěli hlásnout, tak napište.Nový design!!!!!!!!!!

22. dubna 2009 v 10:56 | karuzka
Ahojky lidičky!
Dneska jsme měli ředitelské volno a já byla sama doma a nevěděla co mam dělat, protože mě nebavilo se pořád jenom učit. Tak jsem se rozhodla že udělám nový design. Je modro červený- to jsou mé dvě nejoblíbenější barvy. Doufám že jste ho neviděli v době úpravy a jestli ne tak můžete být rádi.
Vaše karuzka!

Prosím hlásnětemi!

25. března 2009 v 20:26 | karuzka
Ahojky všichni!
Moc vás prosím hlásnětemi TADY a TU
Vaše karuzka.

Prosím podepište se!

22. března 2009 v 10:08 | karuzka

Podpisy : Marťa, Elinka, Simča, Lucka, Christe, Eliss, Šťovík, Cornelia, Marry ,Olsen ,Patty, Durča ,Makyna ,Lisa, Ája ,Terouš, Stázíček ,Koňařka ,Little, Cat ,Lucka ,Iva, Naděje, Martina(Hafling), tereza,Peťula:), Klárka, Klárka
Kdyby jste navěděly kam se podepsat tak to napište do komentářů a já vás tam přidám!:D

Omluva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

14. března 2009 v 22:03 | karuzka
Tento týden (od neděle do neděle) jedu na hory. Zařídila jsem to, aby se každé dva dny, objevily nějaké články, nebudej ich moc, někdy dva a někdy jen jeden. Proto se nedivte že sem nedávám další kolo SONB, návštěvnost, že neodpovídám atd.Pokuste se mě nezklamat a stejně na tento blog tenhle týden chodit.
Vaše karuzka!
 
 

Reklama