Vítejte na mém blogu!
Mocinky děkuju že si sem přišla!
Napiš prosím do bubliny TADY

Hlásněte mi prosím TU

Moje zvířata

Moje morče

18. března 2009 v 15:07 | karuzka
Jmenuje se Damián. My mu říkáme Damíšek.Už je sice po smrti, ale stejně o něm napíšu. Bohužel nemám jeho fotku, protože jeho fotky jsou v mobilu, který nemá připojení k počítači, ale pokusím se je z toho mobilu dostat.
Má rád okurky, mrkev, morčecí bonbónky, salát a různé směsi, nejí zrní. Rád pobíhá po pokoji.
Jednou jsem ho nechala přes noc v koupelně a od té doby nemá koupelnu rád.
Jednou když jsem byla s mojí rodinou na chatě, při hezkém počasí jsme ho pouštěli na zahradě. Je tam taková kytka jménem Hortenzie do které se rád schovával, taky u ní byl takový "domeček"(dva kameny na kterých byl položen ještě další). - Jednou když jsme ho měli puštěného, tak najednou začalo pršet. Všichni se utíkali schovat do chalupy. Asi pět minut jsme stáli na verandě a koukali se na blesky, když vtom, taťka si vzpomněl, že Damíšek je pořád venku. Tak jsme tam běželi (v pláštěnkách) a našli jsme ho v tom "domečku", takže ani nebyl mokrý.

Můj křeček

17. ledna 2009 v 16:12 | karuzka
Jmenuje se Filip, ale já mu říkám Fílias. Je to křeček džungarský. Jsou mu asi tři roky.Je moc hodný, ale když byl malý, tak ho můj bratr zlobil a proto nás kousal. Ale mamka mu dávala z ruky zrníčka a tak ho trochu ochočila ale do ruky se ho vzít bála já však ne. A asi poměsíci už byl hodný.

Moje morče

22. listopadu 2008 v 21:41 | karuzka
Frodísek, to je naše hodné morče , sice někdy někoho počůrá, ale jinak je moc hodný. Má rád mrkev, okurku, banán, salát a nejradši má Sebastiána (to je králík, který bydlí s ním v kleci). A nemá rád vodu.

Můj potkan

22. listopadu 2008 v 8:23 | karuzka
Jmenuje se Evelína. Jsou jí asi tři měsíce, když jsme si ji koupili vážila kolem 16 gramů teď váží kolem 160 gramů. Už nám třikrát utekla, jednou jsme ji našli pod lednicí, po druhý u mého bratra v posteli na polštáři a po třetí pod linkou. Nejradši má těstoviny a kukuřici(tu já nesnáším)popis:takle vypadala když jsme si jí přivezli, teď je tři krát větší (hlavu má pořád stejně velikou).
 
 

Reklama
Reklama