Vítejte na mém blogu!
Mocinky děkuju že si sem přišla!
Napiš prosím do bubliny TADY

Hlásněte mi prosím TU

Váš příběh

6.anketa

17. listopadu 2009 v 20:33 | karuzka

Ahojky!
Dnes nepřidám další část příběhu, ale bude se hlasovat jaký obrázek bude představovat Rozinku. Našla jsem dva pěkné obrázky, pokud se vám nelíbí, můžete mi na email simeckova.klarka@seznam.cz poslat nějaké jiné. Pokud žádné obrázky nedostanu, tak budu brát tuto anketu za konečnou.
Tady máte obrázky na vybrání:
Obrázek č.1

Obrázek č.2
Tak hlasujte!!!

2.část příběhu

8. listopadu 2009 v 20:21 | karuzka
Ahoj lidi!
Koněčně už je tu další pokračování:
Rozinka po čase objevila dvířka v rohu pokoje, sice se bála, ale o den později se tam stejně vypravila. Byla tam velká tma, Rozinka neviděla skoro ani na svůj nos. Rozinka v těch chodbičkách tak dlouho bloudila, až si řekla že radši půjde ven, ale nevěděla kudy. Cestou ven narazila na něco živého, strašně se vylekala, obrátila se a začala utíkat pryč. Najednou se ale rozsvítilo a ona uviděla, že to byla jen myška. Pochvíli mlčení myška promluvila: "Ahoj, já se jmenuju Packa a ty?" Rozinka si dodala odvahy a řekla: "Já jsem Rozinka."

Nyní musíte rozhodnout, co Rozinka řekne.

5.anketa

28. října 2009 v 7:05 | karuzka
Ahoj lidi!
Tak takhle by to nešlo, dostala jsem jenom jeden návrh a to od €vči že se bude jmenovat Klára. Takže jsem se rozhodla, že k tomuto návrhu přidam ještě pár dalších.

Vaš příběh

13. června 2009 v 6:48 | karuzka
Ahoj lidičky!
Dostala jsem jenom jeden nápad na jméno holčičky, která se o rozinku stárá. Tak posílejte, protože jinak by jsme ten příběh do konce nedopsali.
Ps. Pokud si nemůžete ns něco vzpomenout začátek příběho najdete ZDE.


4.Anketa

15. května 2009 v 18:16 | karuzka

Rozinka

Žilo jedno morčátko, které se jmenovalo Rozinka. Bydlelo u lidí, kde mělo svůj vlastní pokojíček. Mělo tam krásnou boudičku (tedy vypadala jako normální dům) údajně to měl být domeček pro panenky, ale když si holčička, která se o Rozinku starala přestala hrát s panenkami domeček zůstal úplně opuštěný. A když ____________ dostala Rozinku tak její maminka souhlasila s tím že v něm může bydlet Rozinka a protože měli jeden pokojíček navíc, sice jen malý, ale pro Rozinku dost velký. Proto po dlouhém přemlouvání jí to její rodiče dovolili.

Jak jste si jistě všimli vynechala jsem tam jméno té holčičky. Takže posílejte mi do 22.května nápady na její jméno a já potom (toho 22.května) udělám anketu.

Vaše Karuzka!

Ps. Posílejte mi je ve zprávě autorovi.

3.Anketa

22. února 2009 v 19:52 | karuzka
Tak a tady je třetí Anketa. Jak už jste sami rozhodli Bude to morče a bude to holka. Tak a těď následuje jen jméno a můžeme začít s příběhem.

Vaše Karuzka!!!!!!!!

2.Anketa

16. února 2009 v 15:31 | karuzka
Ahoj!
Jak jste se sami rozhodli tak to bude morče a teď je na řadě pohlaví, takže tady máte anketu a hlasujte.
Uzavírám 22.února.

1.Anketa

7. února 2009 v 8:01 | karuzka
Ahojky!
Ráda bych sice řekla že jsem to vymyslela já, ale to není pravda, vymyslela to €vča mé sBénko. Takže já sem na blog napíšu příběh, ale nebudu ho celý vymýšlet já, ale některé věci rozhodnete vy anketou.

Uzavírám 14. února.
 
 

Reklama
Reklama